עמוד הבית
 
 
 
 
 
 

חדשות מן הים

לצלול אל המסתורין

בשנת 2012 הופיע הספר החדש שלי הנקרא לצלול אל המסתורין. מאות צילומי צבע תת-ימיים מרהיבים מרחבי העולם, צילומי מיקרוסקופ, 45 איורים טקסט בהיר ומילון מושגים הופכים את הספר לחוויה ויזואלית מעניינת לסטודנטים ותלמידים. לרכישה שלחו מייל או התקשרו אלי. 

השונית של תמר

בשנת 2014 הופיע ספר הילדים החדש שלי הנקרא השונית של תמר. הספר מספר על הרפתקאות הצלילה של תמר בשונית האלמוגים המלאכותית הנקראת תמר בחוף אלמוג באילת. הספר מלווה באיורים ובצילומים תת-ימיים מרהיבי עין וכן ביומן הצלילה שרושמת תמר במהלך צלילותיה. הספר מיועד לגילאים 8-12. לרכישה שלחו מייל או התקשרו אלי. 

על פני ימים רבים - מיומנו של ביולוג ימי

בשנת 2018 הופיע הספר המרהיב שלי הנקרא על פני ימים רבים המתאר את נפלאות הסביבה הימית ממקומות שונים ברחבי העולם. הספר מלווה במאות צילומי צבע משוניות אלמוגים וסביבות ימיות אחרות. לרכישה שלחו מייל או התקשרו אלי. 

הקליידוסקופ התת-ימי - ביחולוגיה ואקולוגיה של שוניות אלמוגים

בשנת 2022 הופיע הספר החדש שלי הנקרא הקליידוסקופ התת-ימי העוסק בביולוגיה ואקולוגיה של שוניות אלמוגים. זהו ספר עזר מצוים בשפה העברית לתלמידים וסטודנטים הלומדים את הנושא. הספר מלווה במאות תמונות צבע תת-ימיות משוניות אלמוגים ברחבי העולם. לרכישה שלחו מייל או התקשרו אלי. 

ברבות הימים - מבט פואטי על הטבע הימי

בבשנת 2023 הופיע הספר החדש שלי הנקרא ברבות הימים ומציג מבט פואטי על הטבע הימי ושוכניו. הספר מלווה בקטעי שירה קצרים, הסברים מדעיים וצילומי צבע תת-ימיים. לרכישה שלחו מייל או התקשרו אלי. 

חופים - חיים בין גאות ושפל

בשנת 2024 הופיע הספר החדש שלי העוסק בחופים ברחבי העולם. הספר מציג בפרקיו השונים היבטים שונים של הסביבה החופית והקשר של האדם עם החוף.  הספר מלווה במאות צילומי צבע ממגוון חופים בעולם וכן של בעלי חיים וצמחים בסביבה החופית. לרכישה שלחו מייל או התקשרו אלי. 

 
 
 
 

לאן לצלול בעולם

חדשות מן הים

שאלות ותשובות

חדשות ועידכונים
 
 

 
 
NTT - בניית אתרים וניהול תוכן

כל הזכויות שמורות ©

BetaGroup - עיצוב אתרים